Kanada Dil Okulları Kanada Programlarımız Diğer Eğitim Sitelerimiz

EmbassyCES Toronto Yaz Okulu

Yaş Aralığı : 16+
Tarihler : 24 Haziran - 12 Ağustos
Kurslar : Kurslar haftada 20 dersten oluşmaktadır.

Toronto yaz okulu, yıllar boyunca EmbassyCES merkezi olan, Yorkville’in biraz dışında bulunan Downtown’da bulunmaktadır. Okuldan çıktığınız anda sağında ünlü bir alışveriş merkezi ve eğlence alanı yer almaktadır.

Okulun sınıfları, Lake Ontorio ve CN Tower 'ın muhteşem manzarasına sahiplerdir. Okulun hemen aşağısında metro istasyonu bulunur, böylece öğrenciler kolaylıkla şehri keşfedebilirler.

Merkez Bilgisi

  • Ortak salon
  • Oyun odaları
  • Televizyon
  • Yiyecek – İçecek makineleri
  • Bilgisayar odası
  • Kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanı konaklama imkânı sağlamaktadır. Öğrenciler böylece geleneksel aile yaşantısını daha yakından tanıma fırsatı bulabilirler. İngilizce konuşan bir aileyle yaşamak, Toronto da kaldıkları süre boyunca İngilizcelerinin gelişimine çok yardımcı olacaktır

Aile yanında öğrenciler tek kişilik odalarda konaklamaktadırlar. Banyo ve tuvaletler ise ortak kullanılmaktadır. Öğrencinin sabah ve akşam yemekleri aile tarafından sağlanırken, öğlen yemekleri okulda verilmektedir. Bir gezi olduğu takdirde öğrencilere paket öğle yemeği temin edilir.

Aktiviteler ve Geziler

3 haftalık kurslarda 4 tam gün, 14 yarım gün aktivite programı sunulmaktadır. 4 haftalık kurslarda ise 6 tam gün, 17 yarım gün aktivite programı vardır.

Aktivite ve Geziler

Öğrencilere seyahat kartı verilerek günlük geziler organize edilir.

0543 292 41 92

  info@islands-turkey.com

ISLANDS Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Kanada Kampanyalar
Kanada Dil Okulları Kampanyalar


Yurtdışı Eğitim Fırsatlarımız
Web Servisi İle Bağlantı Kurulamadı